+38 050 911 33 00

 • EN
 • UA

Ендоскопічні обстеження

Відеоезофагогастродуоденоскопія та відеоколоноскопія є сучасним «золотим стандартом" діагностики захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Це найбільш інформативний метод обстеження для виявлення захворювань стравоходу, шлунку і дванадцятипалої кишки. Він дозволяє лікарю візуально оцінити стан слизової оболонки цих органів. У момент проведення процедури лікар також може взяти шматочок тканини для додаткового лабораторного дослідження.
Процедура не займає багато часу ( діагностична гастроскопія триває 5-7 хв, колоноскопія - 10-15 хв і лише у випадку виконання додаткових маніпуляцій цей процес може бути тривалішим).
Ендоскопічні обстеження, як правило призначаються гастроентерологом або сімейним лікарем.

 • Відеоезофагогастродуоденоскопія у дорослих

  950 грн

 • Відеоезофагогастродуоденоскопія у дітей (5-15 р)

  1200 грн

 • Відеоколоноскопія у дорослих

  1900 грн

 • Відеосигмоскопія у дорослих

  1300 грн

 • Відеоколоноскопія у дітей

  2100 грн

 • Забір матеріалу для дослідження на H.Pylori (1-2 локації)

  150 грн

 • Забір матеріалу для гістологічного дослідження (до 5-ти локацій)

  250 грн

 • Седація при відеоезофагогастродуоденоскопії у дорослих ("медичний сон", до 20 хв)

  900 грн

 • Седація при відеоколоноскопії у дорослих ("медичний сон", до 30 хв)

  1100 грн

 • Седація при відеоезофагогастродуоденоскопії у дітей ("медичний сон", до 20 хв)

  1100 грн

 • Седація при колоноскопії у дітей ("медичний сон", до 30 хв)

  1400 грн

 • Перебування в палаті (1 година)

  250 грн

 • Перебування в палаті (2 години)

  400 грн

 • ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ


 • Консультація лікаря-анестезіолога

  350 грн

 • Виконання уреазного тесту на наявність H.Pylori

  250 грн

 • Запис обстеження на CD

  50 грн

 ПІДГОТОВКА до ГАСТРОСКОПІЇ
Спеціальної підготовки для діагностичної гастроскопії не потрібно. Дослідження може бути виконано в будь-який час доби (зранку, після обіду, ввечері)., але строго через 4-6 годин після звичайного прийому їжі.Перед дослідженням рекомендовано зробити деякі тести (ЗАК, глюкоза, коагулограма, ЕКГ) та проконсультуватись з Вашим сімейним лікарем, який оцінить всі ризики та дасть рекомендації щодо попередження можливих ускладнень. Якщо Ви робили ці тести на протязі останнього місяця - повторювати їх немає необхідності, візьміть їх на візит до лікаря.(ЗАК та коагулограма потрібні для оцінки ступеню ризику кровотечі, якщо робитимуть біопсію, ЕКГ - з метою скринінгу можливих захворювань серця, глюкоза - скринінг цукрового діабету) • Напередодні дослідження рекомендується легка вечеря за 2 години перед сном.• В день дослідження Ви не повинні їсти і пити приблизно 4- 6 годин до дослідження.• Ніяких рідин, паління та жувальної гумки за 2 години до обстеження.• Якщо Ви постійно приймаєте ліки (гіпотензивні, гормональні, серцеві глікозиди, антиаритмічні, іт.д ), то їх НЕОБХІДНО прийняти не пізніше як за 1 години до обстеження.• Якщо у Вас діабет (особливо коли використовується інсулін) ОБОВ'ЯЗКОВО уточніть у свого ендокринолога, як і в якому дозуванні вживати ліки та приймати їжу в день проведення дослідження.• Препарати заліза та активоване вугілля (напередодні і в день дослідження НЕ приймати)• Якщо, Ви приймаєте антикоагулянти чи антиагреганти - проконсультуйтесь зі своїм лікарем та повідомте про прийом цих препаратів лікаря-ендоскопіста.• Якщо обстеження планується з седацією або наркозом Вам необхідна попередня консультація з анестезіологом. Також перед консультацією анестезіолога необхідно зробити загальний аналіз крові, коагулограму, глюкозу крові та електрокардіограму. Пацієнтам старше 50 років при змінах на ЕКГ необхідно додатково зробити ЕХО-кардіоскопію. Лікар анестезіолог інтерпретує результати всіх попередніх обстежень та оцінить можливі ризики, обере препарат, розрахує необхідну та безпечну дозу.Вам також необхідно повідомити лікаря про всі наявні у Вас захворюваннях, алергії, а також про проведені раніше обстеження та хірургічні втручання. Якщо у Вас є результати проведених раніше ендоскопічних обстежень(гастроскопій чи колоноскопій), бажано їх показати лікарю-ендоскопісту.

 ПІДГОТОВКА до КОЛОНОСКОПІЇ
Якість та діагностична цінність колоноскопії дуже залежить від якості підготовки.
Щоб кишківник був підготовлений до колоноскопії рекомендована безшлакова дієта хоча б 2-3 дні перед обстеженням.. (Шлакова їжа включає в себе ті продукти, які викликають здуття кишечника і об’ємний стілець)Що собою являє безшлакова дієта? Що можна їсти перед колоноскопією, а від чого слід категорично відмовитися? Дозволено: білий хліб без висівок, макарони, манка, рис, сир, кисломолочні знежирені продукти, яйця, компоти та соки без жмиха, чай, кава; не жирні відварні м'ясо, птиця, риба, прозорі бульйони прозорі; мед.Не бажано: хлібо-булочні вироби з висівками; овочі, фрукти, ягоди, особливо з дрібною кісточкою (ківі, виноград, гранат); крупи (за виключенням манки та рису); спеції та їх надмірна кількість; горіхи, льон, мак; цільне молоко.
Заборонено приймати активоване вугілля та препарати, що містять залізо!
ДЕНЬ ПЕРЕД ДОСЛІДЖЕННЯМ слід почати очищення кишківника з допомогою спеціальних препаратів за чітко визначеною схемою.ВАЖЛИВО!!!Низка захворювань (гострий інфаркт міокарда в останні 3 міс., тяжка серцева і легенева недостатність, аневризма аорти, недавні операції, виразковий коліт у стадії загострення, порушення зсідання крові тощо) а також вагітність є протипоказанням до колоноскопії, у таких пацієнтів її виконують лише за життєвими показами.Саме тому, щоб виключити всі фактори ризику ми рекомендуємо до ендоскопії пройти ряд рутинних обстежень (ЗАК, глюкоза, коагулограма, ЕКГ) та проконсультуватись з Вашим сімейним лікарем, або ж з гастроентерологом який оцінить всі ризики та дасть рекомендації щодо попередження можливих ускладнень. Якщо Ви робили ці тести на протязі останнього місяця - повторювати їх немає необхідності, візьміть їх на візит до лікаря.(ЗАК та коагулограма потрібні для оцінки ступеню ризику кровотечі, якщо робитимуть біопсію, ЕКГ - з метою скринінгу можливих захворювань серця, глюкоза - скринінг цукрового діабету).Якщо планується колоноскопія з седацією або наркозом - Вам необхідна попередня консультація з анестезіологом (перед самим обстеженням).У нас в Кредоклінік також є можливість попередньої консультації лікаря-ендоскопіста, на якій він детально розповість про кожен крок в процесі підготовки до колоноскопії, видасть препарат для очистки кишківника та детально розпише індивідуальну схему прийому в залежності від часу запланованого ендоскопічного обстеження.Ендоскопія виконується лише після отримання письмової інформованої згоди пацієнта, а в разі неповнолітніх –батьків чи офіційного опікуна.Ми ставимо мету – зробити все можливе, щоб ендоскопічне обстеження були безпечними, максимально інформативними та комфортними.