Ендоскопічні обстеження

Відеоезофагогастродуоденоскопія та відеоколоноскопія є сучасним «золотим стандартом" діагностики захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Це найбільш інформативний метод обстеження для виявлення захворювань стравоходу, шлунку і дванадцятипалої кишки. Він дозволяє лікарю візуально оцінити стан слизової оболонки цих органів. У момент проведення процедури лікар також може взяти шматочок тканини для додаткового лабораторного дослідження.
Процедура не займає багато часу ( діагностична гастроскопія триває 5-7 хв, колоноскопія - 10-15 хв і лише у випадку виконання додаткових маніпуляцій цей процес може бути тривалішим).
Ендоскопічні обстеження, як правило призначаються гастроентерологом або сімейним лікарем.

  • Відеоезофагогастродуоденоскопія у дорослих

    1200 грн

  • Відеоезофагогастродуоденоскопія у дітей (5-15 р)

    1300 грн

  • Відеоколоноскопія у дорослих

    2200 грн

  • Відеосигмоскопія у дорослих

    1300 грн

  • Відеоколоноскопія у дітей

    2300 грн

  • Забір матеріалу для дослідження на H.Pylori (1-2 локації)

    300 грн

  • Забір матеріалу для гістологічного дослідження (до 5-ти локацій)

    400 грн

  • Седація при відеоезофагогастродуоденоскопії у дорослих ("медикаментозний сон", до 20 хв)

    1100 грн

  • Седація при відеоколоноскопії у дорослих ("медикаментозний сон", до 30 хв)

    1300 грн

  • Седація при відеоезофагогастродуоденоскопії у дітей ("медикаментозний сон", до 20 хв)

    1200 грн

  • Седація при колоноскопії у дітей ("медикаментозний сон", до 30 хв)

    1400 грн

  • Перебування в палаті (1 година)

    250 грн

  • Перебування в палаті (2 години)

    400 грн

  • ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ


  • Консультація лікаря-анестезіолога

    600 грн

  • Виконання уреазного тесту на наявність H.Pylori

    300 грн

  • Запис обстеження на CD

    100 грн

 ПІДГОТОВКА до ГАСТРОСКОПІЇ
Спеціальної підготовки для діагностичної гастроскопії не потрібно. Дослідження може бути виконано в будь-який час доби (зранку, після обіду, ввечері)., але строго через 4-6 годин після звичайного прийому їжі.Перед дослідженням рекомендовано зробити деякі тести (ЗАК, глюкоза, коагулограма, ЕКГ) та проконсультуватись з Вашим сімейним лікарем, який оцінить всі ризики та дасть рекомендації щодо попередження можливих ускладнень. Якщо Ви робили ці тести на протязі останнього місяця - повторювати їх немає необхідності, візьміть їх на візит до лікаря.(ЗАК та коагулограма потрібні для оцінки ступеню ризику кровотечі, якщо робитимуть біопсію, ЕКГ - з метою скринінгу можливих захворювань серця, глюкоза - скринінг цукрового діабету) • Напередодні дослідження рекомендується легка вечеря за 2 години перед сном.• В день дослідження Ви не повинні їсти і пити приблизно 4- 6 годин до дослідження.• Ніяких рідин, паління та жувальної гумки за 2 години до обстеження.• Якщо Ви постійно приймаєте ліки (гіпотензивні, гормональні, серцеві глікозиди, антиаритмічні, іт.д ), то їх НЕОБХІДНО прийняти не пізніше як за 1 години до обстеження.• Якщо у Вас діабет (особливо коли використовується інсулін) ОБОВ'ЯЗКОВО уточніть у свого ендокринолога, як і в якому дозуванні вживати ліки та приймати їжу в день проведення дослідження.• Препарати заліза та активоване вугілля (напередодні і в день дослідження НЕ приймати)• Якщо, Ви приймаєте антикоагулянти чи антиагреганти - проконсультуйтесь зі своїм лікарем та повідомте про прийом цих препаратів лікаря-ендоскопіста.• Якщо обстеження планується в стані медикаментозного сну - Вам необхідна попередня консультація з анестезіологом. Також перед консультацією анестезіолога необхідно зробити загальний аналіз крові, коагулограму, глюкозу крові та електрокардіограму. Пацієнтам старше 50 років при змінах на ЕКГ необхідно додатково зробити ЕХО-кардіоскопію. Лікар анестезіолог інтерпретує результати всіх попередніх обстежень та оцінить можливі ризики, обере препарат, розрахує необхідну та безпечну дозу.Вам також необхідно повідомити лікаря про всі наявні у Вас захворюваннях, алергії, а також про проведені раніше обстеження та хірургічні втручання. Якщо у Вас є результати проведених раніше ендоскопічних обстежень(гастроскопій чи колоноскопій), бажано їх показати лікарю-ендоскопісту.

 ПІДГОТОВКА до КОЛОНОСКОПІЇ
Якість та діагностична цінність колоноскопії дуже залежить від якості підготовки.
Щоб кишківник був підготовлений до колоноскопії рекомендована безшлакова дієта хоча б 2-3 дні перед обстеженням.. (Шлакова їжа включає в себе ті продукти, які викликають здуття кишечника і об’ємний стілець)Що собою являє безшлакова дієта? Що можна їсти перед колоноскопією, а від чого слід категорично відмовитися? Дозволено: білий хліб без висівок, макарони, манка, рис, сир, кисломолочні знежирені продукти, яйця, компоти та соки без жмиха, чай, кава; не жирні відварні м'ясо, птиця, риба, прозорі бульйони прозорі; мед.Не бажано: хлібо-булочні вироби з висівками; овочі, фрукти, ягоди, особливо з дрібною кісточкою (ківі, виноград, гранат); крупи (за виключенням манки та рису); спеції та їх надмірна кількість; горіхи, льон, мак; цільне молоко.
Заборонено приймати активоване вугілля та препарати, що містять залізо!
ДЕНЬ ПЕРЕД ДОСЛІДЖЕННЯМ слід почати очищення кишківника з допомогою спеціальних препаратів за чітко визначеною схемою.ВАЖЛИВО!!!Низка захворювань (гострий інфаркт міокарда в останні 3 міс., тяжка серцева і легенева недостатність, аневризма аорти, недавні операції, виразковий коліт у стадії загострення, порушення зсідання крові тощо) а також вагітність є протипоказанням до колоноскопії, у таких пацієнтів її виконують лише за життєвими показами.Саме тому, щоб виключити всі фактори ризику ми рекомендуємо до ендоскопії пройти ряд рутинних обстежень (ЗАК, глюкоза, коагулограма, АЛТ, АСТ, Креатинін, ЕКГ) та проконсультуватись з Вашим сімейним лікарем, або ж з гастроентерологом який оцінить всі ризики та дасть рекомендації щодо попередження можливих ускладнень. Якщо Ви робили ці тести на протязі останнього місяця - повторювати їх немає необхідності, візьміть їх на візит до лікаря.(ЗАК та коагулограма потрібні для оцінки ступеню ризику кровотечі, якщо робитимуть біопсію, ЕКГ - з метою скринінгу можливих захворювань серця (Пацієнтам старше 50 років при змінах на ЕКГ необхідно додатково зробити ЕХО-кардіоскопію), АЛТ та АСТ - для оцінки стану печінки, креатинін - для оцінки роботи нирок, глюкоза - скринінг цукрового діабету). Якщо планується колоноскопія в стані медикаментозного сну - Вам необхідна попередня консультація з анестезіологом (перед самим обстеженням).У нас в Кредоклінік також є можливість попередньої консультації лікаря-ендоскопіста, на якій він детально розповість про кожен крок в процесі підготовки до колоноскопії, видасть препарат для очистки кишківника та детально розпише індивідуальну схему прийому в залежності від часу запланованого ендоскопічного обстеження.Ендоскопія виконується лише після отримання письмової інформованої згоди пацієнта, а в разі неповнолітніх –батьків чи офіційного опікуна.
Ми ставимо мету – зробити все можливе, щоб ендоскопічне обстеження були безпечними, максимально інформативними та комфортними.