Ужгород +38 050 911 33 00 Нересниця +38 095 911 33 44

 • EN
 • UA

Новини

 • Article illustration photo

  Безпечна рентгенографія   Раді повідомити, що у нас від сьогодні стартував новий напрямок – ЦИФРОВА РЕНТГЕНОГРАФІЯ❗Здавалося б – кого зараз здивуєш цифровим рентгеном…☝Але при виборі обладнання ми користувалися чіткими критеріями:🔸- Мінімальна доза опромінення при обстеженні;🔸- Якість отриманого зображення;🔸- Тривалість процедури;🔸- Комфорт для пацієнта;🔸- Комфорт та безпека для персоналу.Проаналізувавши з десяток різних варіантів, ми зупинилися на обладнанні лідера Європейського ринку – італійської компанії GMM!☝☝Що ми отримали:🔸🔸- Найменша доза рентгенівського опромінення (зменшена в кілька десятків раз за рахунок ультра-високої чутливості плоскопанельного детектора) – ‼це вкрай важливо при обстеженні діток та пацієнтів, які потребують повторних обстежень!🔸🔸- Надчітке зображення (роздільна здатність наближена до 4К )!🔸🔸- Час отримання зображення – 3-4 секунди!!! Вся процедура (реєстрація, обстеження, друк плівки або запис CD) займає не більше 5 хвилин!🔸🔸- Завдяки рухам та повороту рентгенівської трубки у всіх площинах можна зробити будь-яке обстеження у стоячому, сидячому(інвалідний візочок) чи лежачому положенні!🔸🔸- Низька доза опромінення, сфокусовані на обстежуваній ділянці рентгенівські промені, захист приміщення рентген-кабінету – все це дало змогу зробити рентгенологічні обстеження в Кредоклінік абсолютно безпечними як для пацієнтів, так і для персоналу!🔸🔸🔸Ще одна дуже важлива перевага – будь-яке одне рентгенологічне обстеження має вартість ВСЬОГО 100 гривень❗❗❗
  Перелік доступних обстежень👇https://credoclinic.com.ua/prays/rentgen
  Піклуємося про кожного! 
  м. Ужгород, вул. Капушанська 6А 
   050 911 33 00 
  #credoclinic #доказовамедицина https://credoclinic.com.ua/

 • Article illustration photo

  Експертне УЗД за доступною ціною  ⁉️ Чи хочеться Вам проходити обстеження, діагностичні чи лікувальні процедури в надзвичайно комфортних умовах - ніби все до дрібниць продумано з урахуванням побажань найвибагливішого пацієнта..⁉️
  ⁉️ Чи хочеться Вам виходячи з кабінету лікаря бути абсолютно впевненими, що заключення максимально повне, достовірне та не потребує «перепровірки» в інших фахівців⁉️
  Питання, звісно, риторичні…
  ☝ У нас, в КРЕДОКЛІНІК , до сервісу та комфорту для кожного пацієнта особлива увага. Зроблено все «як для себе», і відношення до підбору персоналу і до роботи в цілому таке ж.
  ❗Людяність, ❗відповідальність та ❗фаховість – три основні критерії, за якими ми обирали ще одного фахівця з ультразвукової діагностики.
  👩‍⚕️ Стегура Аделіна Віталіївна – змалку закохана в УЗД. З студентських років вивчає цей метод діагностики. Добре володіє та постійно вдосконалюється в обстеженні :
  🔸Органів черевної порожнини
  🔸Заочеревинного простору
  🔸Сечостатевої системи у чоловіків та жінок
  🔸Обстеження молочної залози
  🔸Щитоподібної залози, слинних залоз
  🔸Лімфовузлів
  🔸М’яких тканин (травми, пухлини)
  - повний перелік обстежень та їх вартість за посиланням:👇
  https://credoclinic.com.ua/prays/prays-uzd
  ‼️ А ще це надзвичайно приємна у спілкуванні людина, яка завжди заспокоїть, приділить стільки часу, скільки необхідно для ретельного обстеження кожного органу.
  Вона ніколи не втручається в рекомендації лікуючого лікаря і тільки на Ваше прохання або ж при виявленні патологічних змін може скерувати до того чи іншого спеціаліста.
  ☝☝☝ Фаховість Аделіни Віталіївни в поєднанні з ультразвуковою системою експертного класу – це завжди максимально повні, достовірні заключення, на які без сумнівів опираються клініцисти.
  ‼️ Нерідко подібні заключення допомагають приймати рішення, що рятують життя!
  🔶 Переваги УЗД в Кредоклінік:
  🔸🔸 Заключення кращих фахівців
  🔸🔸 Можливість одразу звернутися до різних спеціалістів
  🔸🔸 Безперервність надання послуги (з 8:00 до 19:00)
  🔸🔸 Доступні ціни
  🔸🔸 Надзвичайно комфортні умови
  Піклуємося про кожного!
  Наша адреса: м. Ужгород, вул. Капушанська 6А
  ☎️ 050 911 33 00


 • Article illustration photo

  ПРОКАЛЬЦИТОНІН - інформативний маркер бактеріальної інфекції  🧬 Прокальцитонін – лабораторний показник, який суттєво допомагає вирішити проблему ранньої діагностики бактеріальних інфекцій❗
  Вся справа в тому, що при розвитку запального інфекційного процесу в організмі людини починають вироблятися так звані медіатори запалення, які обумовлюють клінічну картину та зміну деяких 🧪лабораторних показників.
  В рутинній медичній практиці вже давно використовують такі маркери запалення як
  - С-реактивний білок,
  - ШОЕ,
  - кількість лейкоцитів у крові.
  ☝️Та основною перешкодою для широкого клінічного застосування цих біохімічних маркерів є їх неспецифічність і відсутність чіткої закономірності між тяжкістю захворювання та концентрацією маркера в організмі. Тобто ці показники змінюються як при вірусній, так і при бактеріальній інфекції. ❗Більше того – вони можуть бути підвищені при деяких захворюваннях неінфекційного генезу…
  ☝️☝️ Основною перевагою визначення рівня ПРОКАЛЬЦИТОНІНУ є чітка кореляція між його концентрацією та важкістю БАКТЕРІАЛЬНОЇ ІНФЕКЦІЇ:
  🔸 При вірусних інфекціях - не змінюється або підвищується дуже слабо, (до 0,5 нг/мл, рідко до 1 нг/мл);
  🔸 При локалізованих бактеріальних інфекціях – помітно підвищується (до 2-х нг/мл);
  🔸 При важких бактеріальних інфекціях (сепсис) - він може зростати від 10-20 до 200 нг/мл.
  ☝️☝️☝️ Цей показник дає можливість:
  🔸🔸 чітко з’ясувати покази до антибіотикотерапії,
  🔸🔸 проаналізувати ефективність лікування (ПКТ знижується вже в першу добу при ефективній антибактеріальній терапії),
  🔸🔸 Робити прогнози щодо подальшого перебігу захворювання.
  ‼ Основною практичною цінністю для клініцистів є можливість визначення високих рівнів прокальцитоніну в крові ще до появи важких, загрозливих симптомів. Це дає змогу своєчасно прийняти рішення про подальшу тактику. Нерідко саме своєчасність прийняття подібних рішень рятує пацієнтам життя‼
  В лабораторії Кредоклінік є можливість визначення концентрації прокальцитоніну (надчутливий метод ІХЛА) та отримати результат всього за 1,5-2 години!
  Піклуємося про кожного!
  м. Ужгород, вул. Капушанська 6А
  ☎️ 050 911 33 00
  #credoclinic
  #доказовамедицина
  https://credoclinic.com.ua/


 • Article illustration photo

  КОМФОРТНА ЕНДОСКОПІЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ  Комфортна ендоскопія для дорослих та дітей!
  Раді повідомити Вам про старт нашого нового підрозділу – 🔬 ендоскопічні дослідження❗️
  ☝️ Сьогодні розповімо про відеоезофагогастродуоденоскопію (ВЕГДС), яка є сучасним «золотим стандартом" діагностики захворювань органів шлунково-кишкового тракту. ‼️ Це найбільш інформативний метод обстеження для виявлення захворювань стравоходу, шлунку і дванадцятипалої кишки. Він дозволяє лікарю візуально оцінити стан слизової оболонки цих органів. У момент проведення процедури лікар також може взяти шматочок тканини для додаткового лабораторного дослідження.
  🕤Процедура не займає багато часу ( діагностична гастроскопія триває 5-7 хв і лише у випадку виконання додаткових маніпуляцій цей процес може бути тривалішим). 
  👨‍⚕️Проведення ВЕГДС рекомендується гастроентерологом чи сімейним лікарем в ситуаціях, коли:1️⃣ Є симптоми, що характерні для захворювань травного тракту, а саме:🔸 біль в епігастральній ділянці (області шлунка) до або після прийому їжі;🔸 печія, відрижка повітрям з кислим присмаком, з запахом "тухлого яйця";🔸 відчуття гіркоти, "металевий" або інший неприємний присмак у роті;🔸 нудота, блювота після прийому їжі або натщесерце, відраза до їжі;🔸 блювота з домішками крові;🔸 стілець, який має темний (чорний) колір; 🔸 анемія неясного генезу .2️⃣ Раніше діагностовані хронічні захворювання шлунку або 12-палої кишки.3️⃣ Близькі родичі страждають на виразкову хворобу шлунку або у них було діагностовано онкологічні ураження шлунково-кишкового тракту.❗️В КРЕДОКЛІНІК дослідження проводять спеціалісти з величезним досвідом❗️ Фаховість лікарів та сучасне обладнання Olympus Endoscopy System EXERA II 180 series (Японія), дає можливість отримати чітке зображення високої роздільної здатності та виявити такі патології :🔸 Запальні і дегенеративні процеси в слизовій (наприклад, езофагіт, гастрит, дуоденіт, ерозії та виразки в шлунку і дванадцятипалій кишці);🔸 Вроджені та набуті анатомічні дефекти - стеноз, дивертикули і рубцеві зміни органів травного тракту;🔸 Доброякісні новоутворення (поліпи);🔸 Злоякісні процеси (пухлини стравоходу, шлунка і тонкого кишечника);🔸 Наявність в слизовій Хелікобактер Пілорі (шляхом дослідження тканин, отриманих за допомогою біопсії). ‼️Особливу увагу ми звертаємо на БЕЗБОЛІСНІСТЬ та КОМФОРТ під час процедури. Саме тому ми придбали❗️ НАЙТОНШИЙ В МІСТІ та ОБЛАСТІ ❗️ гастроскоп – всього 5,9 мм в діаметрі (стандартні зонди – близько 1 см в діаметрі) - це суттєво зменшує неприємні відчуття під час обстеження ‼️💉 Також в нашій клініці Вам буде запропоновано виконання ендоскопічних досліджень в стані “медикаментозного сну”, коли під час процедури Ви будете спати. ☝️ Це зробить процедуру ендоскопічного дослідження абсолютно комфортною та зручною для Вас і дасть лікареві можливість в повній мірі дослідити всі ділянки, зробити фото та відео фіксацію обстеження.
  🕑 Ви будете знаходиться в ендоскопічному кабінеті від 5 до 30 хвилин, до зникнення дії анестетика. Якщо ж проводилася внутрішньовенна седація, то цей час може тривати від 30 хвилин до 2 годин, який ви проведете в 🛏 комфортній та затишній палаті під наглядом медичного персоналу.
  Детальніше про ендоскопічні обстеження, підготовку до них та вартість – дивіться за посиланням 👇
  https://credoclinic.com.ua/prays/endoskopichni-obstezhennya
  Піклуємося про кожного!
  Наша адреса: м. Ужгород, вул. Капушанська 6А ☎️ 050 911 33 00#credoclinic#доказовамедицинаhttps://credoclinic.com.ua/

 • Article illustration photo

   Медичний CHECK-UP
  🆕 Медичний CHECK-UPВсі ми знаємо, що попередити хворобу простіше, ніж лікувати.👩‍⚕️🔎Чек-ап - це повна перевірка організму. Ми розробили пакети профілактичних скринінгових обстежень для діток та для чоловіків і жінок різних вікових груп. Світові стандарти строго регулюють, які обстеження проходити в залежності від віку та статі. Сюди включені лише необхідні обстеження, що справді потрібні для оцінки стану здоров'я в різні вікові періоди життя людини.‼️ Скринінгові обстеження роблять з метою своєчасного виявлення відхилень, що можуть «перерости» в хворобу. Це дозволяє забезпечити ранній початок лікування та попередження небезпечних станів.☝️Подібні профілактичні візити в медичний центр медики всього світу радять один раз на рік.✅ В Кредоклінік обстеження проходить в комфортних умовах та тривають 1-2 дні. Після проходження всіх тестів Вас огляне лікар та зробить заключення, а при необхідності дасть рекомендації в залежності від умов життя, звичок, перенесених захворювань і спадкових ризиків.❗️Турбуватися про своє здоров'я – це норма!❗️Турбуватися про здоров'я своїх дітей та про здоров'я своїх батьків – це обов'язок та наслідок почуття відповідальності!У нас Ви можете придбати сертифікат на скринінгові обстеження для себе чи для своїх рідних та гарантовано отримати знижку – 1️⃣5️⃣% ‼️ на всі обстеження в пакеті‼️Ознайомитись з пакетами та їх вартістю можна за посиланням 👇👇👇
  https://credoclinic.com.ua/prays/skriningovi-paketni-obstezhennya
  Піклуємося про кожного!Наша адреса: м. Ужгород, вул. Капушанська 6А☎️ 050 911 33 00

 • Article illustration photo

  Пакети "САДОК" та "ШКОЛА"


  Готуєтесь з Вашим малюком до дитячого садка або до школи? ☝️Одна з перших вимог під час запису в заклад дошкільної або шкільної освіти – медичний огляд дитини. На жаль, батьки часто підходять до цього питання, як до формальності, бо «треба зробити довідку».Ми ж закликаємо віднестися до цього, як до слушної нагоди перевірити стан здоров’я дитини❗️У цей період у дитини підвищуються психоемоційні і фізичні навантаження, тому варто переконатися в тому, що малюк до неї готовий за станом здоров’я.Вам самим буде спокійніше, якщо дитина якісно обстежена. Саме тому ми в Кредоклінік створили пакетні медичні обстеження – «ШКОЛА» та «САДОЧОК», які можна пройти на протязі 1-го дня!
  Пакет "ШКОЛА" включає:КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЕДІАТРА (300 грн)Забір крові системою "метелик" (40 грн)ЗАК з ШОЕ (120 грн)ЗАС (120 грн)Аналіз калу на наявністья/г та найпростіших (140 грн)Цукор крові (50 грн)ЕКГ (100 грн)(Загальна сума - 870 грн)Вартість пакету зі знижкою 15% - 740 грн!
  Пакет "САДОК" включає:КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЕДІАТРА (300 грн)Забір крові системою "метелик" (40 грн)ЗАК з ШОЕ (120 грн)ЗАС (120 грн)Аналіз калу на наявністья/г та найпростіших (140 грн)(Загальна сума - 720 грн)Вартість пакету зі знижкою 15% - 610 грн!
  Оформлення медичної документації - безкоштовно!
  👩‍⚕️Це комплексні огляди та обстеження дитинки з турботою про її здоров’я і комфортну адаптацію до нового етапу в житті.Зателефонувавши на рецепцію клініки за номером 050 911 33 00 Ви отримаєте рекомендації, як пройти всі обстеження та огляди швидко в зручний для Вас час. На протязі одного дня ви здасте усі необхідні аналізи та обстеження, а саме:
  🔹 загальний аналіз крові (здається натще або через 3-4 години після їжі);🔹 глюкоза крові (здається тільки натще! (по показам), дітям з групи ризику по цукровому діабеті);🔹 загальний аналіз сечі (здається ранішня сеча після туалету зовнішніх статевих органів, збирається середня порція);🔹 аналіз калу на яйця гельмінтів ( попередньо необхідно на рецепції клініки отримати спеціальний контейнер)🔹 ЕКГ можна зробити безпосередньо перед оглядом лікаря.  Після їх готовності дитину ретельно огляне педіатр, зробить інтерпретацію тестів та дасть відповідні рекомендації. За потреби призначить додаткові обстеження, лікування чи профілактичні заходи. Якщо виникне така необхідність - Вашого малюка також можуть оглянути вузькі спеціалісти.Медичний огляд перед садочком чи школою допомагає вчасно виявити порушення з боку органів зору, слуху, патологію з боку кістково-м’язової системи.Після проходження цього медичного огляду Ви отримаєте довідку, яку необхідно надати, вступаючи до закладу дошкільної освіти (довільна форма) та 📑 форму 086-1/0 для дітей шкільного віку.
  ‼️УВАГА‼️ Для того щоб отримати довідку в навчальний заклад, необхідно надати форму про щеплення дитини (форма 063/0). Якщо ж Ваша дитина ще не має усіх щеплень – їх можна зробити у нас в клініці згідно з календарем щеплень або ж за індивідуальним графіком. У нас в наявності є всі необхідні вакцини:
  https://credoclinic.com.ua/prays-vakcynaciya
  Усі пройдені обстеження та консультації фахівців, що входять до пакетів, будуть надані у вигляді окремих консультативних висновків та результатів аналізів.
  ☝️Звернувшись в Кредоклінік Ви отримуєте ряд переваг:
  🔸 Вашу дитину оглянуть одні з кращих фіхівців нашої області;🔸 Економія часу та сил – спланувавши все заздалегідь, необхідні обстеження можна пройти на протязі одного дня;🔸 Економія коштів – на всі пакетні обстеження діє знижка – 15%! Оформлення медичних довідок – БЕЗКОШТОВНО!
  Всі обстеження проходять в умовах посиленого санепідрежиму! Ми робимо все необхідне, щоб не допустити передачі вірусної інфекції в стінах нашого закладу.
  Ознайомитись з іншими пакетами обстежень Ва можете за посиланням:https://credoclinic.com.ua/prays/skriningovi-paketni-obstezhennya
  Піклуємося про кожного!
  Наша адреса: м. Ужгород, вул. Капушанська 6А
  Запис на прийом: ☎️ 050 911 33 00

 • Article illustration photo

  Вакцинація під час карантину


  Карантин не скасовує планової вакцинації ❗️
  ☝️ Відміна чи відтермінування планової вакцинації може призвести до зниження індивідуального та колективного імунітету та створити передумови для підвищення вразливості від COVID-19❗️❗️❗️
  👩🏼‍⚕️Згідно із рекомендаціями Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (World Health Organization (WHO)):
  📝"...будь-які переривання рутинної (планової — відповідно до національного календаря щеплень) імунізації, навіть на короткий період, призведуть до підвищення ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій або зростання кількості випадків захворювань, яким можна запобігти шляхом вакцинації. Це буде додатковим навантаженням на системи охорони здоров’я у країнах, які вже й так перевантажені через пандемію COVID-19."
  Ознайомитися з документом можна за посиланням:
  https://drive.google.com/open…
  📝 Національне законодавство також не змінює процеси рутинної вакцинації. У національному календарі щеплень, під час карантинних заходів не заборонено профілактичні вакцинації.
  ☝️У пріоритеті є вакцинація від кору, краснухи, поліомієліту, дифтерії, кашлюку та правця, особливо серед дітей першого року життя.❗️
  Ми в свою чергу під час вакцинації в умовах пандемії COVID-19 гарантуємо створення умов для мінімізації ризиків інфікування шляхом:
  🔸 Дотримання жорстких вимог санепідрежиму;🔸 Забезпечення безперебійної приточно-витяжноївентиляції;🔸 Організація розмежовування потоків пацієнтів наконсультативні прийоми та на вакцинацію;
  ‼️Для уникнення скупчення людей в приміщенні закладу наполегливо просимо приходити на вакцинацію виключно за попереднім записом по телефону ☎️ 050 911 33 00 на визначений час‼️
  ☝️Обов'язковою умовою вакцинації є огляд лікаря безпосередньо перед маніпуляцією ❗️
  Перелік наявних вакцин в Кредоклінік:https://credoclinic.com.ua/prays-vakcynaciya
  👩🏼‍⚕️ Як захистити себе та своїх близьких від інфікування читайте за посиланням:
  https://credoclinic.com.ua/…/sho-neobhidno-znati-v-period-e……
  БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ !
  Піклуємося про кожного!
  Наша адреса: м. Ужгород, вул. Капушанська 6А
  Запис на вакцинацію за тел.: ☎️ 050 911 33 00

 • Article illustration photo

  Огляд дитячого хірурга в Кредоклінік


   Тегза Оксана Іванівна - дитячий хірург, що фахово проведе профілактичний огляд та визначить чи є у Вашої дитини захворювання, які вимагають хірургічного втручання і яку саме методику необхідно застосувати у Вашому випадку. Та найперше це ЖІНКА та МАМА , що ставиться до кожного маленького пацієнта, як до власної дитини..! Вона обов'язково розпитає батьків про перебіг вагітності та пологів, про режим та спосіб життя дитини, огляне новонароджену дитину, дитину дошкільного віку чи підлітка та виявить відхилення від норми. Це можуть бути:🔸 вроджені вади розвитку🔸 деякі набуті захворювання, такі як грижі, водянка яєчка, неопущення яєчка, варикоцеле, патологія статевих органів (фімоз, парафімоз тощо), порушення статевого дозрівання; різні новоутворення на шкірі, гемангіоми, коротка вуздечка язика та ін.☝️Якщо виявлена патологія потребує оперативного лікування, лікар визначитьтактику лікування з урахуванням стану дитини, покази до термінової чи планової госпіталізації, необхідності передопераційної підготовки.
  ❗️Лише якщо це необхідно - призначить додаткові обстеження ( УЗД, лабораторні тести, тощо) для встановлення достовірного діагнозу, що є запорукою правильного та своєчасного лікування.☝️До компетенції дитячого хірурга належить розробка індивідуальної схеми післяопераційного ведення хворого з метою якнайшвидшої реабілітації та повернення до повноцінного життя.
  ‼️ Обовязково покажіть малюка дитячому хірургу, якщо Ви помітили надмірне вздуття животика, його асиметрію, якщо Ви "нащупали" якісь незрозумілі утвори під шкірою. Не слід зволікати, якщо тривалий час у дитини нема стільця, зявилися болі в області живота, або ж якщо в калі бачите кров ‼️
  ‼️ ВАЖЛИВО ‼️Чим раніше виявлено захворювання і розпочато відповідне лікування, тим більше шансів дитини уникнути важких ускладнень і, вилікувавшись, повноцінно розвиватися!
  ☝️Якщо виникне така необхідність - можна за один візит в нашому закладі отримати консультації інших дитячих спеціалістів:
  🔸дитячого невролога;
  🔸дитячого ортопеда-травматолога;
  🔸дитячого ревмокардіолога;
  🔸УЗД у дітей та ЕХО-кардіоскопія;
  🔸педіатра чи сімейного лікаря;
     Всі дитячі лікарі прийматимуть в один і той час в різних кабінетах. Саме тому дуже швидко Ви зможете отримати консультації різних спеціалістів, заощаджуючи свій дорогоцінний час.
  Піклуємося про кожного!
  Наша адреса: м. Ужгород, вул. Капушанська 6А
  Запис на прийом: ☎️ 050 911 33 00
  #credoclinic#доказовамедицина

 • Article illustration photo

  Прийом дитячого ортопеда-травматолога в Кредоклінік


  Дитяча травматологія та ортопедія в КРЕДОКЛІНІК
  Захворюваннями опорно-рухової системи страждають не тільки дорослі, а й діти. Навіть якщо у Вашого малюка немає ніякої видимої патології, є випадки коли його повинен оглядати дитячий ортопед-травматолог.
   Плеша Петро Петрович - спеціаліст обласної дитячої лікарні з багаторічним досвідом роботи з маленькими пацієнтами від самого народження. Він фахово огляне та дасть слушні рекомендації. За потреби призначить та проведе корекцію виявлених порушень.
   Консультація лікаря ортопеда-травматолога потрібна, коли:
  1. Потрібно плановий огляд дитини.🔸Ортопед для немовлят може знадобитися вже з одномісячного віку. Якщо при профілактичному огляді не виявлено жодних відхилень , то Ваш малюк все-одно має бути під пильним наглядом Вашого педіатра чи сімейного лікаря.🔸Протягом першого року життя дуже важливо не пропустити порушення розвитку кульшового суглобу.🔸У віці півтора і двох років також слід відвідати фахівця, щоб він зміг оцінити формування стопи малюка.🔸В 3 роки огляд дитини ортопедом потрібен для оцінки формування постави.
  2. У дитини є вроджені патології або вона отримала травму під час пологів.🔸В процесі проходження родових шляхів дитина може отримати травми. Найбільш часто зустрічаються кефалогематоми потиличної і тім'яної областей, а також інколи трапляються переломи ключиць чи стегнових кісток. Причиною такої патології як кривошия може бути, як травма під час пологів, так і вроджене недорозвинення м'язів шиї. Діагностикою, корекцією і лікуванням подібних проблем займаються дитячі травматологи.
  3. Вроджений вивих стегна чи дисплазія кульшових суглобів –‼️поширена патологія, яка в разі пізнього виявлення досить важко піддається корекції. Якщо при профілактичному огляді Ваш лікар запідозрив їх , то малюка слід показувати ортопеду кожні 3 місяці (тобто на 3-й, 6-й, 9-й, 12-й місяці життя), або ж за індивідуальною рекомендацією.
  4. У малюка спостерігається деформація нижніх кінцівок.🔸До них відносяться клишоногість, плоскостопість, різні варусні і вальгусні деформації. Подібні патології в дитячому віці легко піддаються корекції. Тому, чим раніше ви приведете дитину до лікаря, тим краще.
  5. Є порушення постави.‼️Неправильна постава - це не тільки естетична проблема, але і ризик виникнення захворювань хребта та порушення функціонування внутрішніх органів. Якщо дитина сутулиться, у неї помітна асиметрія плечей або лопаток - необхідна консультація дитячого ортопеда, який визначить, як саме скоригувати цей стан і не допустити прогресування порушень.
  6. Дитина отримала травму.
  🔶Симптоми, коли потрібна консультація дитячого ортопеда травматолога:
  - візуальне вкорочення ніжки і асиметрія сідничних складок у новонародженого;
  - помітне викривлення форми нижніх кінцівок дитини, викривлення гомілок в вигляді букв О або Х;
  - відсутність ямки у внутрішнього краю підошви, трохи сплющена стопа;
  - у дитини помітно порушення постави у вигляді сутулості, або викривлення в сторону (одне плече вище іншого).
  Процес огляду дитини ортопедом залежить від віку дитини, але обов'язково включає в себе уважну оцінку стану опорно-рухового апарату. Для уточнення діагнозу лікар може призначити додаткові обстеження.
  Піклуємося про кожного!


   ☎️ 050 911 33 00


 • Article illustration photo

  Прийом обласного дитячого ревмокардіолога в Кредоклінік


  Повне обстеження сердечка Вашої дитини в комфортних умовах!
   Петришин Тетяна Василівна - щира та доброзичлива ЛЮДИНА, ПРОФЕСІОНАЛ, а ще - обласний дитячий ревмокардіолог. До її компетенцій входить діагностика та лікування різних серцево-судинних захворювань, вад серця, спостереження діток після кардіологічних операцій, а також діагностика та лікування ревматологічних захворювань у дітей.
   Коли треба звернутись до дитячого ревмокардіолога?
     Консультація спеціаліста важлива для дітей до 1 року ( якщо є така рекомендація педіатра чи сімейного лікаря) для виключення вроджених патологій і контролю розвитку серцево-судинної системи, також у віці 13-16 років - в період інтенсивного росту і розвитку всіх органів та систем організму, та дітям шкільного віку, які займаються спортом.   Також НЕОБХІДНО звернутись до ревмокардіолога, якщо у Вашого малюка:- часті зригування і поява ознак втоми при годуванні (в перші півроку життя);- підвищена стомлюваність, млявість, задишка після фізичного навантаження;- болі в суглобах;- набряклість в ногах;- часті запаморочення;- випадки непритомності;- «синюшність» навколо рота;- прискорене серцебиття в стані спокою і після незначної фізичної активності;- біль в грудях та області серця, перебої в роботі серця, головний біль;- хронічні запальні захворювання верхніх дихальних шляхів, мигдаликів, глотки.
  ‼️Важливо пройти обстеження у дитячого ревмокардіолога, якщо дитина перенесла запалення легень , ангіну, скарлатину або інші інфекційні захворювання у важкій формі!
    Як саме відбувається прийом дитячого ревмокардіолога в Кредоклінік?
  Лікар вислухає скарги, розпитає про перебіг вагітності та пологів, про спосіб життя дитини, зробить огляд дитини, визначить пульс і прослухає серцебиття, перевірить стан суглобів, виміряє тиск, зробить пульсоксиметрію;При необхідності, призначить обстеження: ЕКГ, УЗД серця, аналізи крові. З їх допомогою дитячий кардіолог швидко встановить діагноз і призначить необхідне лікування.
  З НАЙМОЛОДШИМИ ПАЦІЄНТАМИ ВСЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ В ІГРОВІЙ ФОРМІ. Після візиту до нашого лікаря дітки перестають боятися "білих халатів"!
  ‼️ ВАЖЛИВО ‼️Чим раніше виявлено захворювання і розпочато відповідне лікування, тим більше шансів дитини уникнути важких ускладнень і, вилікувавшись, повноцінно розвиватися!
    Якщо виникне така необхідність - можна за один візит в нашому закладі отримати консультації інших дитячих спеціалістів:
  - дитячого невролога;
  - дитячого ортопеда-травматолога;
  - дитячого хірурга;
  - УЗД у дітей та ЕХО-кардіоскопія;
  - педіатра чи сімейного лікаря;
    Всі дитячі лікарі прийматимуть в один і той час в різних кабінетах. Саме тому дуже швидко Ви зможете отримати консультації різних спеціалістів, заощаджуючи свій дорогоцінний час.
  Піклуємося про кожного!
  Наша адреса: м. Ужгород, вул. Капушанська 6А
  Запис на прийом: ☎️ 050 911 33 00


 • Article illustration photo

  Прийом дитячих спеціалістів в Кредоклінік


   З лютого 2020 року в Credoclinic починають працювати дитячі спеціалісти експертного рівня, яким ми довіряємо наших наймолодших пацієнтів.🔸Рубець-Дорохова Олена Михайлівна - обласний дитячий спеціаліст УЗД та Функціональної діагностики. Проводить ультразвукове обстеження всіх органів та систем а також ЕХО-кардіоскопію у дітей.🔸Петришин Тетяна Василівна - обласний дитячий ревмокардіолог. До її компетенцій входить діагностика та лікування різних захворювань, вад серця, спостереження діток після кардіологічних операцій.🔸Плеша Петро Петрович - дит. Ортопед-травматолог з ОДЛ, який проводить профілактичний огляд дітей , діагностику та лікування різних захворювань та порушень розвитку опорно-рухового апарату у діток.🔸Тегза Оксана Іванівна - дитячий хірург, що фахово проведе профогляд та визначить чи є у Вашої дитини захворювання, що вимагає хірургічного втручання і яку саме методику необхідно застосувати у Вашому випадку.🔸За потреби Вашого малюка також можуть оглянути наші педіатри чи сімейні лікарі.
  Всі дитячі лікарі прийматимуть в один і той час в різних кабінетах. Саме тому дуже швидко Ви зможете отримати консультації різних спеціалістів, заощаджуючи свій дорогоцінний час.
  Піклуємося про кожного!

  Запис на прийом: ☎️ 050 911 33 00


 • Article illustration photo

  Що таке ДОКАЗОВА МЕДИЦИНА ?


    ДОКАЗОВА МЕДИЦИНА- особливий підхід до медичної практики, що базується на використанні доказів, отриманих в результаті проведених якісних клінічних досліджень. Кожне клінічне рішення повинно грунтуватися на наукових фактах,що доведені статистично на великій групі пацієнтів.
    В своїй повсякденній діяльності лікарі КРЕДОКЛІНІК керуються принципами доказової медицини. Всі методи обстеження та лікування призначаються згідно сучасних клінічних протоколів. До міжнародних протоколів входять лише ті рекомендації, які мають вагоме наукове обґрунтування, перевірені дослідженнями.
    Раніше медики під час діагностики та подальшого призначення лікування спирались лише на власний досвід або на досвід “більш досвідчених” колег. Використання методів лікування, що спирались на авторитет чи традиції, призводило до сумних наслідків, які іноді вартували людського життя. Різні втручання застосовувалися тільки тому, що це здавалося логічним. Але в медицині далеко не завжди те, що здається логічним буде безпечним та ефективним.
    Доказова медицина існує для того, щоб неефективні та небезпечні методи лікування більше не використовувались.
     Якщо в своїй практиці лікар застосовує науковий підхід, він зменшує ризик помилки і підвищує шанси людини на одужання.
  Керуючись принципами доказовості, ми ставимо собі за мету - підвищити якість надання медичної допомоги з огляду на ефективність, безпеку та вартість.
  Піклуємося про КОЖНОГО!
  Головний лікар "КРЕДОКЛІНІК" Рубіш Наталія.

 • Article illustration photo

  Урочисте відкриття Credoclinic


  9 місяців підготовки - дуже символічно, немов виношування дитини... Результат - народження «КРЕДОКЛІНІК» !Наш старт відбувся і ми готові оберігати та відновлювати найцінніше - Ваше здоров’я !Ми готові «піднімати планку» якості надання медичних послуг в рідному Закарпатті!
  Піклуємося про КОЖНОГО!
  Наше відкриття очима гостей .