Про клініку

Кредоклінік - це компанія, створена ідейними однодумцями, які вирішили разом рухатись по професійному шляху. Наші життєві переконання, наше КРЕДО базується на трьох постулатах: допомагати людям, бути чесними у всьому та об’єднувати однодумців. Основним принципом нашої діяльності є доказова медицина, яка, в свою чергу, базується на доведених клінічними випробуваннями методах діагностики та лікування. Тут не буде призначено тестів, методів лікування чи препаратів, які не довели свою ефективність на десятках чи навіть сотнях тисяч пацієнтів. Ми беремо на себе відповідальність та турбуємося про найдорожче – здоров’я наших пацієнтів!

Illustration

Наша мета

У межах одного закладу відповісти на всі запитання, що стосуються Вашого здоров’я, та надати кваліфіковану допомогу.


Засновники

Illustration

Юрій та Наталія Рубіш

Ми двоє людей-однодумців, які колись пов'язали свої долі, і з того часу завжди все робимо разом. Завдяки рокам роботи у державній лікарні, приватній медицині та фармацевтичних компаніях мали змогу подивитися на медицину з різних сторін.Завжди боролися проти заангажованості та упередженості у медичній сфері, відстоювали прозорі відносини з колегами, партнерами та пацієнтами. Згодом, опираючись на незламні ідеологічні цінності, ми вирішили об‘єднувати людей з такими ж принципами і прагненнями в житті. При створенні «Кредоклінік» ми врахували всі недоліки, помилки та реальні потреби , що є у вітчизняній медицині. Саме тут ми будуємо команду професіоналів-однодумців, яким близькі наші цінності, які справді хочуть допомагати пацієнтам та віддавати частинку себе тим, хто цього потребуватиме.Ми щиро віримо: лише такий підхід допоможе нам завоювати довіру пацієнтів, що є запорукою успіху в майбутньому.

"Доказова медицина існує для того, щоб неефективні танебезпечні методи лікування більше не використовувались.Якщо у своїй практиці лікар застосовує науковий підхід, вінзменшує ризик помилки і підвищує шанси людини на одужання.Керуючись принципами доказовості, ми ставимо собі за метупідвищити якість надання медичної допомоги з огляду наефективність, безпеку та вартість."

Юрій та Наталія Рубіш

"Ми несемо відповідальність перед державою, колегами та пацієнтами. А це означає, що у нас виключно офіційні, чесні та прозорівідносини; максимально комфортні умови для всіх наших працівників; високий рівень сервісу та інклюзивність проекту в цілому. На етапі будівництва та ремонтів ми запроектували універсальний дизайн приміщень з повною адаптацією для маломобільних та людей з проблемами зору і слуху. У нашому закладі ми стираємо межу між “здоровими” та “людьми з обмеженими фізичними можливостями”. У нас особливе ставлення, сервіс та комфорт – для всіх!"

Юрій та Наталія Рубіш

"Ми прагнемо надавати якісні медичні послуги, що відповідаютьвимогам сьогодення. Встановлюємо сучасне медичне обладнання, щоб процес обстеження та лікування дозволяв нашим спеціалістам сконцентруватися на самій процедурі для отримання найкращих результатів. Окрім того, використовуємо найсучасніші досягнення в ІТ сфері, зокрема розширюємо можливості медичної інформаційної системи для комфортного використання всіх медичних сервісів. Наша мета – максимально заощадити час пацієнта та забезпечити комфортне проходження всіх медичних процедур, що відповідатиме його ритму життя."

Юрій та Наталія Рубіш