Бажаєте підписати декларацію з нашим сімейним лікарем чи педіатром ?

Для внесення даних в реєстр НСЗУ заповніть будь ласка відповідну анкету. В порядку черги ми перевіримо достовірність даних і зареєструємо Вас в НСЗУ. В момент реєстрації Вам прийде смс-код з чотирьох цифр, який дійсний на протязі двох хвилин. Наш спеціаліст звяжеться з Вами для отримання цього коду. Далі обраний Вами лікар закладу підтверджує декларацію своїм електронним підписом і відправляє її в електронну систему. Лише після цієї процедури Вас або Вашу дитину буде зареєстровано як нашого пацієнта і Ви зможете отримувати послуги в нашій Клініці. Якщо Ви вже маєте підписану декларацію з лікарем іншого закладу - при підписанні нової декларації з нашим лікарем попередню буде автоматично розірвано.УВАГА!!! Без Вашої особистої згоди реєстрація неможлива! Після заповнення форми чекайте на наш дзвінок. Паперовий варіант декларації Ви зможете отримати на першому прийомі у Вашого лікаря.Додаткова інформація для пацієнтів:базова капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта, що подав декларацію про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та становить 651,6 гривні на рік.
До тарифу на медичне обслуговування одного пацієнта, що подав декларацію про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу, застосовуються такі коригувальні коефіцієнти залежно від вікової групи пацієнта:
від 0 до 5 років - 2,465;
від 6 до 17 років - 1,356;
від 18 до 39 років - 0,616;
від 40 до 64 років - 0,739;
понад 65 років - 1,232.
Також за сприяння НСЗУ стали доступні такі послуги як виписування електронного рецепту на «Доступні ліки», електронне направлення до вузьких спеціалістів, а незабаром і електронні лікарняні листи. Держава також планує в достатній кількості забезпечити всі заклади лабораторними тестами та вакцинами. Всі послуги будуть доступні ВИКЛЮЧНО ЗА УМОВИ ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ з сімейним лікарем чи педіатром.