Урологія

Illustration

Лікар-уролог - це вузькоспеціалізований фахівець, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою різних захворювань органів сечостатевої системи. Він проводить лікування чоловіків, жінок та дітей.
До лікаря-уролога слід звернутися у випадку підозри на:- запальні захворювання сечостатевої системи;- камені сечового міхура, нирок;- пухлини сечового міхура, нирок, передміхурової залози і яєчок;- ерекційну дисфункцію;- безпліддя у чоловіків;- нетримання сечі та ін.
До окремої групи належать інфекції, котрі передаються статевим шляхом (ІПСШ). При неналежному та невчасному лікуванні вони можуть стати причинами хронічного протікання хвороб, і навіть порушення репродуктивної функції – безпліддя жінки чи чоловіка.
Найбільш характерними симптомами урологічних захворювань є погіршення загального самопочуття, болі різної локалізації і сили, часті позиви до сечовипускання, порушення сексуального життя. Не слід займатися самолікуванням, яке може тільки погіршити стан і призвести до переходу захворювання в хронічну форму. Тому при появі перших симптомів слід відразу звернутися до фахівця з урології. Ретельний огляд і опитування у поєднання з додатковими методами обстеження дають можливість точно встановити діагноз і своєчасно розпочати лікування.