Кардіологія

Illustration

Кардіологія - розділ медицини, який займається вивченням серцево-судинної системи людини.Кардіологія вивчає такі патологічні стани: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця (ІХС), вроджені та набуті вади серця, цереброваскулярні хвороби і багато інших.
Необхідно звернутися до кардіолога, якщо у вас з'явилися скарги на:- дискомфорт або біль в області серця тиснучого або ниючого характеру;- різкі, колючі болі в області серця, що виникають при ходьбі або в спокої;- важкість і дискомфорт у лівій половині грудної клітини;- відчуття перебоїв в роботі серця;- прискорене серцебиття.
Для встановлення діагнозу кардіолог після огляду може скерувати пацієнта на додаткові дослідження: електрокардіографію, УЗД серця й судин, ЕКГ по Холтеру, лабораторні аналізи крові.
Щодо лікування, то в кардіології на поліклінічному рівні найчастіше використовують медикаментозну терапію. Також кардіолог порекомендує прості заходи профілактики, щоб попередити хвороби серцево-судинної системи.При проходженні регулярних профілактичних оглядів у кардіолога є шанс знизити ризик виникнення захворювань серця і судин майже наполовину!