Custom block

Services

Our Company provides a vast range of services and capabilities, and a high level of competence to individuals and business owners.

Illustration

Доказова ревматологія

Наш підхід - це виключно СУЧАСНІ ПІДХОДИ В РЕВМАТОЛОГІЇ — ПОЄДНАННЯ ДОКАЗОВОЇ МЕДИЦИНИ ТА ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ЛІКУВАННЯ..!

Використання міжнародних клінічних протоколів та індивідуальний підхід до кожного пацієнта гарантують найкращий результат в лікуванні та покращення якості життя❗
Які захворювання лікує ревматолог❓ 1️⃣. Дегенеративні захворювання суглобів – до прикладу остеоартрит колінних, кульшових, мілких суглобів кистей і стоп, механчіний біль у спині.
2️⃣. Системні аутоімунні захворювання або системні захворювання сполучної тканини. Це група захворювань при котрих імунітет пошкоджує власні органи і системи організму, що призводить до запалення і пошкодження віртуально будь-якого органу (суглоби, мязи, легені, шкіра, нирки). Серед цих захворювань варто виділити: 1. Ревматоїдни артрит 2. Системний червоний вовчак 3. Хвороба Шегрена 4. Склеродерма 5. Дерматоміозит, поліміозит та інші аутоімунні ураження мязевої тканини 6. Група васкулітів 7. Група серонегативних спондилоартритів (анілозуючий спондиліт, псоріатричний артрит)
3️⃣. Кристал-індуковані артрити, а саме: 1. Подагра 2. Псевдоподагра
4️⃣. Інфекційні артрити (вірусні та бактеріальні)
5️⃣. Хронічний больовий синдром та фіброміалгія
6️⃣. Ряд інших інших захворювань (кріоглобулінемія, амілоїдоз, саркоїдоз, аутозапальні захворювання)
Коли необхідно звертатись до ревматолога❓
Якщо Ви відмічаєте��  🔸будь-які хворобливі відчуття, припухлості, почервоніння в області суглобів, навколосуглобових м’язів, кісток, сухожиль,… 🔸деформацію суглобів рук і ніг,… 🔸загальний занепад сил, нездужання, слабкість, підвищення температури,…

  • Read more

    У компетенцію лікаря-ревматолога входить широкий спектр захворювань, і для призначення ефективного лікування необхідно з’ясувати, яку саме патологію необхідно лікувати, а також її етіологію. Для цього проводиться первинний огляд і бесіда з пацієнтом для з’ясування скарг і симптомів.!!! Діагностика не завжди є простою та інколи займає багато часу для встановлення вірного діагнозу, тому консультація кваліфікованого спеціаліста є обов’язковою вимогою.