Лабораторна діагностика

Illustration

Лабораторна діагностика — це медична діагностична спеціальність, що складається із сукупності різних методів досліджень  біоматеріалу людського організму на спеціалізованому обладнанні з подальшим формулювання лабораторного висновку.
У лабораторії не можуть вилікувати хворого, але отримана інформація допоможе лікареві прийняти правильні рішення відносно методів лікування, оцінити їхню ефективність, а в багатьох випадках і запобігти виникненню загрозливих життю ускладнень, реально поліпшити якість життя. Жоден медичний спеціаліст не обходиться без лабораторних даних.
У “Credoclinic” лабораторна діагностика відповідає найжорсткішим вимогам до сучасної лабораторії. Це, перш за все, кваліфікований персонал та сучасне обладнання. Також важливу роль відіграє той факт, що тести виконуються на місці, і не витрачається дорогоцінний час на транспортування біоматеріалу. Саме тому достовірні результати отримуємо за лічені години, а це допомагає клініцисту швидко встановити діагноз та розпочати лікування.